Онлайн трансляция - 2 ағын

Спикерлер

  • 8 қыркүйек 2021
  • 9 қыркүйек 2021
  • 10 қыркүйек 2021
  • 15:00 - 15:30
  • 16:00 - 17:00
  • 17:00 - 19:00

«Кәсіпкерлікті ғылыми дамыту» ашық дәрісі

Абильшаиков Нариман

«Атамекен» Ұлттық кәсіпкерлер палатасы Басқарма Төрағасының Бірінші орынбасары.

«Ғылыми білім мен ғылыми жарияланымдарды тарату жүйесінің болашағы» 2-воркшопы

Рахметов Дамир

Elsevier компаниясының Орталық Азия елдері мен Әзірбайжандағы өкілі.

Ғылыми кейстер презентациясының онлайн-шоуы

Верещагин Николай

Химик-технолог, «Лес» жобалау тобының жетекшісі, Нұрсұлтан Назарбаев Қоры жанындағы Ғылым жөніндегі кеңестің мүшесі.

Ахметов Кайрат

Computer hardware, software және telecom саласындағы сарапшы.

Табынов Кайсар

Қазақ ұлттық аграрлық зерттеу университеті жанындағы Халықаралық Вакцинология орталығының директоры, профессор, вирусолог.

Рыспеков Тимур

Стартапер, IT әзірлеу, үлкен деректерді өңдеудің негізгі бағыттары, машиналық оқыту, робототехника.

Огай Вячеслав

Биология ғылымдарының кандидаты, профессор ҚР БҒМ ҒК «Ұлттық биотехнология орталығы» РМК, дің жасушалары зертханасының меңгерушісі.

  • 10:00 - 10:05
  • 10:05 - 11:35
  • 11:35 - 13:05
  • 13:05 - 14:35
  • 14:35 - 16:05
  • 16:05 - 17:35

«Жасыл әлем» ғылыми сессиялары

1-сессия «Цифрлық Қазақстан»

Дауренбеков Куаныш

Техника ғылымдарының кандидаты, Қызылорда Болашақ университетінің ректоры.

Социал Жулдыз

Astana IT University кіші ғылыми қызметкері.

Пустовойтенко Виталий

Спикер, Елорданы тұрақты дамыту орталығының АТ-сәулетшісі, Digital innovation and transformation директорының орынбасары.

Мураткызы Акбота

Лингвистика бакалавары.

Белощицкий Андрей

Astana IT University ғылым және инновация жөніндегі проректоры.

Сулейменова Жансая

Пeдагогика жәнe психология 2 курс докторанты, Әлeумeттік ғылымдар факультeті, Л.Н.Гумилeв атындағы EҰУ, Нұр-Сұлтан.

Нуралбаев Нуржан

«IT Space» ЖШС негізін қалаушы және бас директоры.

Жапарова Бакытгуль

Ақпараттық техникалық ғылымдары кафедрасының мұғалімі, жаратылыстану ғылымдарының магистрі.

Кулмырзаев Нурлан

Экономика және құқық институтының директоры, «Информатика және ақпараттық-коммуникациялық технологиялар» кафедрасының аға оқытушысы.

Модераторы: Ибадулла Сабит

IT саласындағы PhD доктор, Нұрсұлтан Назарбаев Қоры жанындағы Ғылым жөніндегі кеңестің мүшесі.

Куанышбаев Алмат

GrandMaster бағдарламалау мектебінің директоры, AstanaHUB-тың аймақтық серіктесі.

Модераторы: Жакиев Нурхат

Astana IT University ғылым және инновация департаментінің директоры.

2-сессия «Экология және индустрия 4.0»

Джозе Луис Диас де Туэста

PhD, Португалиядағы Браганса политехникалық институты Зерттеу орталығының (CIMO) ғылыми қызметкері.

Абзалбекұлы Бекжан

PhD, доцент, М.Х. Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті, «Өзбекстан мен Қазақстанда былғары өндірісі және былғарыдан жасалған бұйымдар.

Копытков Владимир

Техника ғылымдарының кандидаты, доцент, Беларусь ТЖМ Азаматтық қорғау университетінің Гомель филиалының «Жедел-тактикалық қызмет және техника» кафедрасының басшысы.

Сарсенова Жибек

Astana IT University Компьютерлік инженерия департаментінің сениор-дәріскері.

Колесников Александр

Техника ғылымдарының кандидаты, М.О. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университетінің «Қоршаған ортаны қорғау және тіршілік қауіпсіздігі» кафедрасының профессоры.

Модераторы: Молдамуратов Жангазы

PhD, доцент, М.Х. Дулати атындағы Тараз өңірлік университетінің «Құрылыс және құрылыс материалдары» кафедрасының меңгерушісі.

Нефтисов Александр

PhD, «Индустрия 4.0» ғылыми-инновациялық орталығының директоры, Astana IT University.

Модераторы: Калмаханова Маржан

PhD, М.Х. Дулати атындағы Тараз өңірлік университетінің «Химия и химическая технология» кафедрасының доценті.

3-сессия «Ақылды ауыл шаруашылығы (Smart Agriculture)»

Кусаинова Майра

Топырақтанушы және экожүйелік процестерді және олардың интерактивті кері байланысын, нақты егін шаруашылығын зерттеуші.

Табынов Кайрат

Коронавирусолог, вакцинология, аллергология және биологиялық қауіпсіздік саласындағы маман.

Либельт Петер

Геоэкология саласындағы маман, Қазақстандағы Галле қ. (Германия) Мартин Лютер атындағы университеттің өкілі.

Раметов Нуркуйса

Геоинформатика саласындағы ғалым, география, информатика, эпидемиология және жұқпалы аурулар генетикасы ғылымдарының тоғысуындағы зерттеулермен айналысады.

Ниязбекова Жаннур

Ветеринарлық медицина саласындағы маман, ветеринария ғылымдарының магистрі.

Бекенов Даурен

Мал шаруашылығы саласындағы маман. Онымен ауыл шаруашылығы жануарларының репродуктивтік органдарын диагностикалаудың.

Керимкулов Жандос

ГАЖ және қашықтықтан зондтау кескіндерін өңдеу саласындағы маман және сарапшы.

Модераторы: Турегельдиев Бекзат

PhD, өсімдік шаруашылығы саласындағы жас ғалым, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, халықаралық ынтымақтастық басқармасының бастығы.

Искакова Гульназ

АТ-технологиялар және ауыл шаруашылығы саласындағы маман, ФАО (FAO) ауыл шаруашылығын цифрландыру жөніндегі ұлттық сарапшысы.

4-сессия «Жаңа ғасыр — жаңа идеялар» (химия, техника, технологии, жаңа материалдар)

Акылбеков Нургали

Химия ғылымдарының кандидаты, «химия» мамандығы бойынша философия докторы (PhD).

Накан Улантай

Философия докторы (PhD), Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ Ұлттық техникалық зерттеу университетінің сениор-лекторы, Алматы қаласы.

Кудайбергенов Нурболат

PhD, Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінің физикалық химия, катализ және мұнай химиясы кафедрасының аға оқытушысы.

Сейтхан Азат

Химик, нанотехнолог, жас ғалым. Нанотехнология және наноматериалдар бойынша PhD докторы, Қаымдастырылған профессор.

Жаникулов Нургали

Философия докторы (PhD), М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университетінің аға ғылыми қызметкері, Шымкент қаласы.

Модераторы: Кабышова Мария

Педагогика ғылымдарының магистрі, докторант. Негізгі білімі - химия білімі, бірнеше жыл бойы өнеркәсіптік су тазартуда бейінделді.

Токтарбар Жексенбек

Химия ғылымдарының докторы (PhD), Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық Университетінің аға оқытушысы.

Модераторы: Абдраймова Молдир

PhD, қауымдастырылған профессор, Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті ғылым бөлімінің басшысы.

Акатан Кыдырмолла

С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан Университеті химия мамандығының PhD докторанты.

5-сессия «Диспут: Құрлықтық және ағылшын құқығының конвергенциясы: жақтаушылар мен қарсылар»

Абдраим Бакытжан

АХҚО Академиялық Кеңесінің мүшесі, заң ғылымдарының докторы, профессор, ҚР ҰҒА корреспондент-мүшесі.

Дискуссия: Сарсенбаев Талгат

Заң ғылымдарының докторы, профессор. Алматы қаласы әкімі аппаратының басшысы.

Тукиев Аслан

Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының судьясы.

Дискуссия: Бекжанов Берик

Парламент Мәжілісінің депутаты, заңнама комитетінің мүшесі.

Ликари Франсуа Ксавье

Заң ғылымдарының докторы, Лотарингия Университетінің профессоры (Франция).

Дискуссия: Алимбеков Мусабек

Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының Экс-Төрағасы, ЕурАзЭҚ Экономикалық Сотының экс-Төрағасы.

Малиновский Виктор

Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің мүшесі, ҚР ҰҒА құрметті академигі.

Дискуссия: Сейтимова Венера

Еуразиялық экономикалық одақ сотының судьясы.

Карагусов Фархад

Каспий университеті Жеке құқық институтының бас ғылыми қызметкері.

Дискуссия: Дулатбеков Нурлан

Бекетов атындағы ҚарМУ ректоры, заң ғылымдарының докторы, профессор, ҚР ҰҒА корреспондент-мүшесі.

Белых Владимир

Кеңестік және ресейлік ғалым-құқықтанушы, кәсіпкерлік құқық саласындағы маман, заң ғылымдарының докторы, профессор.

Дискуссия: Сарпеков Рамазан

«Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты» РМК директоры.

Махамбетов Мансурхан

Парламентаризм институтының директоры, Мәжілісінің 6-шақырылған депутаты.

Дискуссия: Акылбай Серик

Қазақстанның заңгерлер одағының төрағасы, Қазақстанның Республикалық заң консультанттары алқасының төрағасы.

Кэмпбелл-Холт Кристофер

АХҚО Сотының тіркеуші және аппарат басшысы.

Дискуссия: Воронцова Ирина

Профессор, Саратов мемлекеттік заң академиясының заң ғылымдарының докторы.

Дискуссия: Айриян Эрна

Еуразиялық экономикалық одақ сотының төрағасы.

Модераторы: Рогов Игорь

Нұрсұлтан Назарбаев Қорының атқарушы директорының орынбасары.

Дискуссия: Зайцев Олег

РФ еңбек сіңірген ғылым қайраткері, Ресей Федерациясы Үкіметі жанындағы Заңнама және салыстырмалы құқықтану институтының Құқық қорғау органдарының заңгерлерін даярлау.

Модераторы: Сабитова Айнур

Заң ғылымдарының докторы, Абай атындағы ҚазҰПУ Сорбонна-Қазақстан институтының директоры.

  • 10:05 - 11:05

«Жастар Start UP» инновациялық бизнес-жобалардың республикалық байқауы

Жаңартуларды қадағалаңыз

Мекен-жайы

Карта

Біз cookie файлдарын пайдаланамыз. Сайтта бола отырып, сіз жеке Деректерді өңдеуге қатысты саясат шарттарымен келісесіз.